TUNCELİ OVACIK ELAZIĞ KEMALİYE DİVRİĞİ TURU | GRİ TUR | İSKENDERUN-ANTAKYA
 
Anasayfa  |  Acentelerimiz  |  Müşteri Yorumları  |  Banka Hesap Numaraları  |  İletişim
 

English France Germany Arabic  

 

       
 

TUNCELİ OVACIK ELAZIĞ KEMALİYE DİVRİĞİ TURU


09-12 Nisan, 09-12 Mayıs, 06-09 Haziran, 03-06 Ekim, 25-28 Ekim, 14-17 Kasım 2024

TUNCELİ OVACIK ELAZIĞ KEMALİYE DİVRİĞİ TURU

TUNCELİ –OVACIK -  MUNZUR ÇAYI  - ESKİBAĞLAR

ELAZIĞ - KEMALİYE – HARPUT - APÇAĞA KÖYÜ

DİVRİĞİ –  DİVRİĞİ ULU CAMİ

1.Tur 09-12 Nisan 2024 5500 ₺
2.Tur 09-12 Mayıs 2024 5500 ₺
3.Tur 06-09 Haziran 2024 5500 ₺
4.Tur 03-06 Ekim 2024  
5.Tur 25-28 Ekim 2024  
6.Tur 14-17 Kasım 2024  

2 GECE 3 GÜN

1 Gece Elazığ Dedeman Hotel

1 Gece Kemaliye Vadi Hotel

Bölgenin en iyi otellerinde konaklama ayrıcalığı

5500 ₺' den başlayan fiyatlarla...

Kademeli fiyat artışı durumu söz konusudur. Kesin kayıt yaptıran misafirlerimiz gelebilecek bir artıştan etkilenmemektedir.


 

1.GÜN | 

Siz değerli misafirlerimizi Antakya Vali Göbeği 20.30 da İskenderun Gri Tur önünden saat : 22.00 de alarak yolculuğumuza başlıyoruz.

 

2.GÜN | 

Sabah saatlerinde Tunceli’ye varıyoruz. İlk olarak kahvaltımızı alıp Tunceli Cem Evi ziyaretimiz gerçekleştiriyoruz. Sonrasında Ovacık'ta bulunan, Munzur Baba Efsanesinin anlatıldığı, Munzur'un sır olduğu Munzur Gözeleri' ne varıyoruz.  Hem gözeleri hem de Munzur Baba Ziyaretgahını da görüp Elâzığ’a hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerinde bulunan Keban Baraj Gölü üzerinde yaklaşık 20 dakika sürecek olan feribot yolculuğunda Pertek Kalesini göreceğiz. Ardından Eski bağlar şarap imalathanesine gidiyoruz. Şarap alışverişi ve Üzüm bağlarını gezdikten sonra Hazar gölünde serbest zaman vereceğiz. Çay kahve molası esnasında müsaitlik durumuna göre tekne turu düzenleyebiliriz (extra). Geizlerimizin bitiminde konaklama yapacağımız Elazığ 4* Dedeman Otel’e gidiyoruz. Otelde akşam yemeği ve dinlenme.

 

3.GÜN | 

Otelimizde alacağımız erken sabah kahvaltısı sonrası Elazığ Harput'ta; Harput Kalesi (Süt kale), Ulu Camii, Arap Baba Türbesi, Balak Gazi Heykeli'ni görüyoruz ve sonrası Kemaliye’ye hareket ediyoruz. Kemaliye’de ilk durağımız yol güzergahımızdaki Recep Yazıcıoğlu Köprüsü olacak. Sonrasında öğle yemeği molası. Ardından ” Ahmet Kutsi Tecer’in ünlü “Orda Bir Köy Var Uzakta” şiirinin yazıldığı Apçağa yerleşim yerini ziyaret ediyoruz. Ardından minibüslerle Taş Yol’a ulaşıyoruz. Amerika’da bulunan Grand Kanyonunun ardından dünyanın en büyük ikinci kanyonu olarak bilinen Karanlık Kanyon ve Fırat Nehri’nin dağları delerek oluşturduğu yer yer 800 metrenin üzerine çıkan, sarp ve dik yamaçların kıyısı boyunca uzanan bu yol sizleri hayrete düşürecek. Kanyonda yapacağımız tekne turu ve taş yol gezimiz sonrasında otelimize yerleşme. Kemaliye Vadi Otel Akşam yemeği ve konaklama otelimizde..

 

4.GÜN | 

Sabah kahvaltı sonrasında otelden ayrılıp Hititler döneminden itibaren yerleşim yeri olarak kullanılan Sivas’ın en büyük ilçelerinden biri olan Divriği’ ye hareket ediyoruz. İlk olarak taş işlemeciliğin dünyadaki en güzel örneklerinden biri olan ve Anadolu geleneksel taş işçiliği örnekleriyle Türkiye’ nin UNESCO Dünya Mirası Listesine girmiş ilk mimari yapısı olan Divriği Ulu Cami ve Darüşşifası’ nı göreceğiz. Darüşşifa Taç KapısıCami Kuzey Taç Kapısı, Cami Batı Taç Kapısı ve Şah Mahfili Taç Kapısı‘nın her biri birbirinden farklı eşsiz süslemeleri ile birer mimarlık ve mühendislik harikası niteliğindedir. Burada ki gezimizi tamamlayıp dönüş yoluna geçiyoruz Tahmni varış süremiz gece saat 23.50 civarındadır. Gri Tur'a göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz.

DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Ulaşım Lüks Turizm belgeli araçla ulaşım
 • İlk gün varıştaki sabah kahvaltısı
 • 1 gece Elazığ 4* DEDEMAN HOTEL de konaklama
 • 1 gece Kemaliye VADİ HOTEL de konaklama
 • Otelde 2 sabah kahvaltısı
 • Otelde 2 akşam yemeği
 • Pertek Feribot ücreti
 • 1618 nolu yasaya göre zorunlu sigorta
 • 3 tam gün rehberlik hizmeti
 • Araç içi soğuk ve sıcak ikramlar
 • Gri Tur hizmet standartı

 

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Taş yol minibüs ücreti - Karanlık Kanyon tekne ücreti
 • Öğle yemekleri - İlk gün varıştaki sabah kahvaltısı

 

FİYAT

NAKİT& T. ÇEKİM

 5 TAKSİT

8 TAKSİT

İki kişilik oda da kişi başı

 5500 ₺  +500 ₺  +650 ₺

7-12 Yaş (İki yetişkinle kalmak şartı ile)

 4450 ₺  +400 ₺  +550 ₺

3-6 Yaş (İki yetişkinle kalmak şartı ile)

 3500 ₺  +300 ₺  +350 ₺

Tek kişi konaklama farkı

 1500 ₺  +100 ₺  +110 ₺

3 yaş altı çocuklar koltuk almazsa 100 TL sigorta harcı öder. Çocuk indirimleri 2 büyükle aynı odada kalmak şartı ile geçerlidir. Taksit seçeneği anlaşmalı bankaya göre tablodaki rakamlardan farklılık gösterebilir…

GRİ TUR’UN GENEL BİLGİLENDİRMESİ

 1. Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.
 2. Ön ödemesi alınmamış hiçbir tur tarafımızca kesin sayılmaz. Kesin rezervasyon ön ödeme ile olur. 
 3. Ön ödeme miktarı  tur ücretinin %25 i kadardır.
 4. Koltuk Numaraları kayıt tarihi Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Misafirin kayıt tarihi yine baz alınarak oturma planı yapılır.
 5. Triple (3 kişilik) Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. Bizim buna yapabileceğim bir şey yok maalesef tur alırken buna da karar verin.
 6. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.
 7. Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Gri Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir.
 8. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde Gri Tur sorumlu tutulamaz.
 9. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
 10. Uçaklı Turlarda Gri Tur Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
 11. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Gri Tur’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Gri Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum %30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.
 12. Araçlarımız 46 kişilik büyük otobüs, 27 Kişilik yarım otobüs, 18 Kişilik Sprinter şeklindedir. Katılımcı sayısına göre araç tercihi yapılır.

 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır). 1. Dereceden misafirin sağlık nedeni ile tura katılamama durumunda ise Devlet hastanesinden epikriz raporu ile sigorta şirketi ile iletişim halinde bizzat kendisi olmalıdır.

 

 Fiyat : 5500 ₺
   


 

Rezervasyon Kayıt
 

Tur Adı


 

Tur Tarihi


 

Rezervasyon Tarihi


 

Adınız Soyadınız


 

T.C. Numaranız


 

Doğum Tarihiniz


 

Telefon Numaranız


 

E-Mail Adresiniz


 

2.Kişi Kayıt
Ad Soyadı

D.Tarihi    
T.C No      

3.Kişi Kayıt
Ad Soyadı

D.Tarihi    
T.C No      

4.Kişi Kayıt
Ad Soyadı

D.Tarihi    
T.C No      

5.Kişi Kayıt
Ad Soyadı

D.Tarihi    
T.C No      

 

Not

 


 
   

Facebook

 
 

   
   
   
  
   


 
           
Siteden yararlanırken gri tur ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz. gritur.com Copyright 2014-2023 Tüm hakları saklıdır.
 

           
  > Anasayfa
> Acentelerimiz
> İletişim

 

> Gizlilik İlkeleri
> Gri Tur İlkeleri
> Ulaşım Krokisi
> Yurtiçi Turları
> Yurtdışı Turları
> Kültür Turları
> Gemi Turları
> Yurtiçi Otelleri
> Yurtdışı Otelleri
> Tatil Köyü & Resort
> Kıbrıs Otelleri
> Şehir Otelleri
> Yurtiçi Uçak Bileti
> Yurtdışı Uçak Bileti
> Uçak Bileti Satın Al
 

   Bizi takip edin!

URA MEDYA
iskenderun tur hatay tur hatay turlar iskenderun turlar iskenderun uçak bileti hatay uçak bileti yurt içi turlar yurt dışı turlar kültür turu otel rezervasyon antakya turlar antakya turları