Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Fiyatları

  Tarihİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiÇocukTaksitler
  20.09.2024 - 22.09.20249.000,00 TL10.500,00 TL0 - 2 Yaş 500,00 TL
  3 - 6 Yaş 7.500,00 TL
  7 - 12 Yaş 8.000,00 TL
  Taksitler »

Kampanyalar

Çok özel bir tura hazır olun...

UÇAKLI 

ÇANAKKALE, AYVALIK, CUNDA İZMİR

KÜLTÜR TURU

Ayvalık, Cunda Adası, Şeytan Sofrası, Çanakkale, Gelibolu Yarımadası, Şehitlikler ,

Aynalı Çarşı, Truva Atı, Eski Foca, Kemeraltı, Kordon, Saat Kulesi, İzmir Merkez


SUNEXPRESS HAVAYOLLARI

GİDİŞ - DÖNÜŞ UÇAK İLE

ADANA HAVALİMANI TRANSFERLERİ DAHİL

9000 ₺

 

17-19 MAYIS - DOLU

31 MAYIS - 02 HAZİRAN

20 -22 EYLÜL

  1. Gün Antakya - İskenderun - Adana - İzmir - Ayvalık - Cunda Adası - Sarımsaklı - Çanakkale

  Siz değerli misafirlerimizle Antakya Vali Göbeğinden saat 03.50 de alıp, İskenderun'da ise Gri Tur önünden ise 05.15 de Adana Havalimanında 07.15 da buluşup,Bilet işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 08.55’de Sunexpress Havayolları ile İzmir’e gidiyoruz.Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuğumuzun ardından saat: 10.25 İzmir’e varış ve burada bizi bekleyen tur aracımız ile İzmir – Aliağa yol güzergâhından Ayvalık içinden geçerek Cunda Adası'na hareket ediyoruz. Cunda Adasında serbest zaman veriyoruz. Burada meşhur Ayvalık Tostu ve Girit Dondurmasının tadına bakabilirsiniz. Cunda Adası gezimizin ardından Şeytan Sofrası’na çıkıyoruz. Masmavi deniz ve yemyeşil adacıkların oluşturduğu eşsiz tabloyu izledikten sonra konaklayacağımız Otel’e hareket ve varış. Odalarımıza yerleştikten sonra akşam yemeğimizi alıp dinleniyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği Çanakkale Kordon da yer alan otelimizde

  2. Gün Çanakkale - Gelibolu Yarımadası - Şehitlikler - Aynalı Çarşı - Truva Atı

  Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30’da otelimizden ayrılıyoruz. Çanakkale Savaşının en ağır yaşandığı ve Gelibolu’da şehitlikleri geziyoruz. Conkbayırı, Kilit Bahir, Settülbahir, Eceabat, Abide gezilerimizi yapıp, Çanakkale Boğazında arabalı vapur yolculuğumuzun ardından Çanakkale Merkeze geliyoruz. Aynalı Çarşı ve  Truva Filminde kullanılan Truva Atını gördükten sonra denizin ve doğanın tadını çıkararak yapacağımız manzara dolu yolculuğumuz eşliğinde konaklama yapacağımız otele gidiyoruz. Akşam yemeği ve dinlenme Çanakkale Kordon da yer alan otelimizde

  3. Gün Eski Foca - İzmir - Kordon - Konak Meydanı - Adana - İskenderun

  Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30’da otelden ayrılıp Eski Foça’ya gidiyoruz. Burada Eski Foça sokaklarının ve sahilin tadını çıkartıp.  İzmir’e hareket ediyoruz. Saat 13.00 sularında İzmir’e varış Konak, Kordon, Saat Kulesi, Kemer altı Çarşısı’nı görüp, serbest zaman sonrası  İzmir Adnan Menderes Havaalanına hareket ediyoruz. Bilet işlemlerimizin ardından saat 20.40’da Sunexpress Havayolları ile Adana'ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Yine yaklaşık 1.5 saatlik yolculuğumuzun ardından Adana'ya varış ve turumuzun sonu. İskenderun'a ve Antakya'ya gidiş dönüşler transfer aracımız ile olacaktır.

   

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Antakya-İskenderun Adana Havalimanı transferi
 • Adana - İzmir gidiş  uçak bileti 
 • İzmir - Adana dönüş uçak bileti
 • Otelde 2 gece konaklama Çanakkale Merkezde
 • Otelde 2 adet akşam yemeği
 • Otelde 2 adet sabah kahvaltısı
 • Turizm otobüsü ile programda belirtilen geziler
 • 1618 nolu yasaya göre zorunlu sigorta
 • 3 tam gün rehberlik hizmeti
 • Vapur geçiş ücreti çift yön
 • Gri Tur hizmet kalitesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Öğle yemekleri ve tüm içecekler

 

Ek Bilgiler

GRİ TUR’UN GENEL BİLGİLENDİRMESİ

 1. Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.
 2. Ön ödemesi alınmamış hiçbir tur tarafımızca kesin sayılmaz. Kesin rezervasyon ön ödeme ile olur. 
 3. Ön ödeme miktarı  tur ücretinin %25 i kadardır. Geri Kalan ise tura 10 gün kala tamamlanması gerekir.
 4. Koltuk Numaraları kayıt tarihi Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Misafirin kayıt tarihi yine baz alınarak oturma planı yapılır.
 5. Triple (3 kişilik) Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. Bizim buna yapabileceğim bir şey yok maalesef tur alırken buna da karar verin.
 6. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.
 7. Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Gri Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir.
 8. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde Gri Tur sorumlu tutulamaz.
 9. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
 10. Uçaklı Turlarda Gri Tur Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
 11. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Gri Tur’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Gri Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum %30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.
 12. Araçlarımız 46 kişilik büyük otobüs, 27 Kişilik yarım otobüs, 18 Kişilik Sprinter şeklindedir. Katılımcı sayısına göre araç tercihi yapılır.

 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır). 1. Dereceden misafirin sağlık nedeni ile tura katılamama durumunda ise Devlet hastanesinden epikriz raporu ile sigorta şirketi ile iletişim halinde bizzat kendisi olmalıdır.

 

 

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antakya Vali Göbeğinden saat 03.50 de alıp, İskenderun'da ise Gri Tur önünden ise 05.15 de Adana Havalimanında 07.15 da buluşup,Bilet işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 08.55’de Sunexpress Havayolları ile İzmir’e gidiyoruz.
Tur Hareket Tarihleri:
20 Eylül

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar

 • 30.06.2024
 • 13.990,00 TL