Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Fiyatları

  Tarihİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiÇocuk
  15.10.2024 - 21.10.20241.350,00 €1.750,00 €2 - 12 Yaş 1.250,00 €

Kampanyalar

 

PARİS & BENELÜX & ALMANYA TURU

  KÖLN & LÜKSEMBURG (1) & PARİS (2) & BRÜKSEL (1) & AMSTERDAM (2) & DÜSSELDORF  

Avrupa’yı tek bir tur ile keşfetmek için uygun fiyatlı Paris Benelux Turuna seni de bekliyoruz.  Hollanda, Almanya, Lüksemburg, Fransa ve Belçika’nın en güzel şehirleri seni bekliyor... Üstelik Gri Turizm üst düzey hizmet standartları ile...

6 GECE - 7 GÜN

16-22 EKİM 2024

1350 €

  1. Gün Antakya - İskenderun - Adana –Dusseldorf -Köln – Lüksemburg Direkt Uçuş

  Siz değerli msaifirlerimizi Antakya Honda kavşağından 21.30 da İskenderun Gri Tur önünden ise 22.30 da alarak Adana Şakirpaşa havalimanı 01:00 buluşma ve 02:55 Adana Dusseldorf uçağı ile Direkt olarak Dusseldorf’a hareket ediyoruz. Varışımızın sonrasında Bizleri bekleyen otobüsümüz ile Duesseldorf şehir turu yapıyoruz  ve  Köln’e hareket ediyoruz. Varışımızı istinaden yapılacak olan panoramik Köln şehir turunda; Gotik Katedrali, Alışveriş Caddeleri ve Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Ardından Lüksemburg’a hareket  ve devamında panoramik Lüksemburg şehir turu. Şehir turu esnasında Dük Sarayı, Belediye Sarayı ve Askeri Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otele hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde 

  2. Gün Lüxemburg - Paris

  Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Paris’e hareket (360km 3saat 30 dk.). Paris'e varışımızı takiben yapılacak panoramik olarak Paris şehir turumuzda; Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Obilisk Taşı ve Concorde Meydanı görülecek yerler arasındadır. Gece Paris Eifell kulesi ışıklı gösterisi izlenecektir. Sonrasında otele dönüş Geceleme otelimizde.

  3. Gün Paris – Kombine Turu

  Sabah kahvaltının ardından Tam günlük Paris turumuza başlıyoruz. Eiffell Kulesi, Seine Nehri tekne turu, Lüksemburg Bahçeleri, Notre Dame, Benlux Duty Free, Sacre Coure Kilisesi ve Ressamlar Tepesi) Turu'na katılma imkânı. Yine arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek Lido Show Turu'na katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde.

  4. Gün Paris – Brüksel, Brugge

  Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Brüksel’e hareket (290 km 2 saat 45 dk.). İlk durağımız Brugge Ortaçağ Kenti turu. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini de gördükten sonra yarım saat sürecek tekne turumuzda, Brugge şehrinin enfes manzarasını tekneden izleme fırsatı bulunacaktır. Brugge turumuzun ardından Brüksel'e hareket.  Brüksel şehir turumuz yapılacaktır. Şehir turumuzda; Kraliyet Sarayı, Adalet Sarayı, Brüksel Katedrali, Grand Place Meydanı, Manneken Piss Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca panoramik turumuzun bitimiyle Brüksel'in leziz çikolatalarından alma imkanı buluyoruz.  Şehir turumuzun ardından otelimize hareket ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde

  5. Gün Brüksel – Rotterdam - Amsterdam

  Sabah kahvaltısı otelimizde. Rotterdem şehir turu, sonrasında Amsterdam şehir turu için hareket. Amsterdam şehir turu esnasında; Museum Square, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Hard Rock Café, Çiçek Pasajı, Red light göreceğimiz yerler arasındadır. Akşam Otele yerleşme ve konaklama otelimizde.

  6. Gün Amsterdam

  Şehir turu ardından Tam gün serbest zaman. İsteyenlerle  Rehber ile bisiklet kiralayıp komple Amsterdem şehir gezisi yapılacaktır.

  7. Gün Amsterdam - Marken & Volendam -Zaanse Schans -Duseldorf-Adana - İskenderun - Antakya

  Sabah kahvaltısını otelimizden aldıktan sonra Ünlü Hollanda kasabalarını gezmeye başlıyoruz. ilk durağımız peyniriyle ünlü olan Marken ve sonrasında bir balıkçı kasabası Volendam,  yel değirmenleriyle ünlü olan kasaba Zaanse Schans geziyoruz. Tur sonrasında Duseldorf’a hareket ve Bizleri bekleyen SunExpress uçağımız ile 20:55’de Adana’ya hareket. Adana'ya varışımıza istinaden İskenderun ve Antakya transferi ve turumuzun sonu katılım sağlayan tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz. Bir başka Gri Tur turunda buluşmak dileği ile hoşçakalın...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Antakya İskenderun Adana Havalimanı arası transferler çift yön
 • Sunekspress  Hava Yolları ile Adana – Düseldorf – Adana uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,
 • 3 ve 4* otellerde toplam 6 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 •  Havalimanı – otel – havalimanı transferleri ve şehirlerarası transfer,
 • Rotterdam, Brüksel, Brugge, Paris, Nancy, Lüksemburg, Köln, Amsterdam panoramik şehir turları
 • Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan kişi başı 3€- 5€ arası d konaklama vergileri dahildir)
 • Türkçe rehberlik hizmetleri.
 • TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Seyahat Sigortası
 • Gri Tur acenta refakati

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti ve servis bedeli (180 Euro) Yeşil Pasaport vize gerektirmez. 
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (150 ₺ )
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 • Programda belirtilen/belirtilmeyen ekstra tur ve geziler,
 • Panoramik şehir turlarında müze ve ören yerleri girişleri,
 • 65 yaş üzeri için seyahat sigorta farkı 25 €

Ek Bilgiler

Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden acentemiz sorumlu değildir. Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.

Fiyatlar, 01.01.2011 Tarihindeki taşımacılık ücretlerine göre verilmiş olup, hareket tarihine kadar gelebilecek artışlar aynı oranda yansıtılır.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır. Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce tarafınıza bildirilecektir. Acentemiz, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.


Uçuş saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.


Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup,  vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda vize ve sigorta ücretleri iade edilmez.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir. Aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan acentemiz sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Vize gerekli - Yeşil pasaporta vize yok

Ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antakya Honda Kavşağı: 21.30 da İskenderun Gri Tur önünden ise 22.30 da alarak 01.00 da Adana Havalimanında siz değerli misafirlerimiz ile buluşuyoruz.
Tur Hareket Tarihleri:
15 Ekim

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar

BÜYÜK BALKANLAR TURU

Son yılların en popüler turu, tur programımızda; gizli kalmış güzellikleri, sıcakkanlı insanları ve onların yaşamlarına dokunma şansı gezinizi unutulmaz kılacak. Balkanların kalbine doğru unutulmaz bir yolculuk için ilk adımı bizimle atmaya hazır Mısın?

Uçak & Lüks Otobüslerle 7 Gece / 8 Gün
 • 20.07.2024
 • 850,00 EUR

KIBRIS TURU

Dünya'nın en güzel noktalarından birisi, Şatafatlı yaşamı, birbirinden lüks Gazinoları, Bir o kadar da zengin kültürel değerleriyle Kıbrıs'ı hiç bu kadar özel görmemişsinizdir. Yavru vatana bizim gözümüzle bakmaya ne dersiniz?

Uçakla Gidiş - Dönüş 2 Gece / 3 Gün
 • 02.08.2024
 • 14.500,00 TL

YUNAN ADALARI & EGE KIYILARI TURU

Nefes Kesen Yunan Adaları Turuna hazır olun..

Uçak, Otobüs, Gemi ile 4 Gece - 5 Gün
 • 09.08.2024
 • 750,00 EUR

MISIR TURU - SHARM EL SHEIKH

Son yılların en popüler rotasına hazır Mısınız?

Uçak 5* Sheraton Sharm Hotel
 • 31.08.2024
 • 850,00 USD