Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Fiyatları

  Tarihİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiÇocukTaksitler
  29.07.2024 - 02.08.202419.500,00 TL25.000,00 TL0 - 6 Yaş 14.000,00 TL
  7 - 12 Yaş 18.000,00 TL
  Taksitler »
  12.08.2024 - 16.08.202419.500,00 TL25.000,00 TL0 - 6 Yaş 14.000,00 TL
  7 - 12 Yaş 18.000,00 TL
  Taksitler »

Kampanyalar

 

Dumanlı dağlarına, sizi sarıp sarmalayan tılsımlı yeşiline, kimi zaman kıpır kıpır, kimi zaman durgun denizine; Kısacası Doğu Karadeniz'i bir daha asla unutmayacak, aklınızı orada bırakacak bir tura gidiyoruz. En iyi otelleri, en iyi rehberi, en komik minibüscüyü, en güzel hizmeti bir araya getirdik hadi bakalım !  Plan bu topla bavulu

UÇAKLI

DOĞU KARADENİZ VE YAYLALAR TURU

  TRABZON - ÇAYELİ  - ŞENYUVA KÖYÜ - ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ  - KAMİLET VADİSİ - MENÇUNA ŞELALESİ -  AYDER - RİZE - UZUNGÖL  


1. TUR :   29 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS  

2.TUR :   12-16 AĞUSTOS  


 4 GECE  5 GÜN 

 19.500 ₺ 

EKSTRA TURLAR VE MİNİBÜS ÜCRETLERİ DAHİL

BATUM TURU DAHİL AYRICA BATUMDA KONAKLAMA FARKI İLE

3 Gece Yayla Otelde Konaklama

1 Gece Batumda 5* Otelde Konaklama

 

  1. Gün

  Siz değerli misafirlerimizi Antakya Honda Kavşağından Saat: 08.30 da İskenderun Sahil Mapido Cafe Önünden İse saat 09.30 da  Adana saat 12:00 de Adana Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşmamızın ardından, bilet ve bagaj işlemlerimizi yaptırarak, Pegasus Hava Yollarının 13:10 tarifeli seferi ile Trabzon’a hareket. Yaklaşık 1 saat 15 Dk yolculuğumuz sonrasında varacağımız Trabzon’da bizi bekleyen aracımıza yerleşip, Trabzon şehir merkezine hareket ediyoruz. Karadeniz’in en renkli kentlerinden birisi olan Trabzon şehir merkezinde 19. yüzyıl başlarında Trabzon'a hâkim Soğuksu Sırtlarında Konstantin Kabayanidis tarafından yazlık olarak yaptırılan ve daha sonra Ata’mızın Trabzon’u ziyaretleri esnasında konakladığı tarihi köşke varış. Atatürk Köşkü gezimizin ardından, gümüş – telkari ve kazaziye gibi göz kamaştıran yöresel el işlemeciliği ürünleri hakkında bilgi alacağımız Gümüş Atölyesine gidiyoruz. Buradaki serbest zamanımız sonrasında Sürmene’ye hareket ediyoruz. Rize’ye doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde Rize bezi ve Çay alışverişlerimizi tamamlayıp. Fırtına Deresi yanında bulunan Butik DERE OTEL varış. Akşam yemeği ve Tulum eğlencesi sonrası Konaklama.

  2. Gün

  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası aracımıza binip Zilkale, Palovit Şelalesi turumuza başlıyoruz. Bu turumuz esnasında öncelikle 8 burç ve bir gözetleme kulesinden oluşan, Zil kalesi gezintimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra Çat Yayla Köyüne gidiyoruz. Çat deresinin hemen yanında bulunan alanda mola vererek çaylarımızı kahvelerimizi içiyoruz. Burada geçireceğimiz zaman sonrasında Kaçkar dağlarının  eteklerinde bulunan tablo gibi bir yayla olan Elevit Yaylasına geçiyoruz. Gelenleri “Rakım:1800, Nüfus: Belirsiz” diye karşılayan, yazları da her daim şen olan bir yayla. Burada vereceğimiz serbest zamanda yaylacılarla sohbet edebilir, turumuzun en güzel fotoğraflarını burada çekebilir ve Horona eşlik edebilirsiniz. Serbest zamanımız sonrasında dönüş yoluna geçiyoruz. Dönüş yolunda Çinçiva köprüsünde fotoğraflarını çekebilirsiniz.  Buradaki gezimiz sonrasında tekrar otobüsümüze binerek Ayder Yaylasına hareket. Ayder yaylasında Gelin tülü Şelalesini gördükten sonra Ayder yaylasının güzelliklerini doyasıya görebilmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında Konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Yol güzergâhı üzerinde fırtına deresi üzerinde zipline ve salıncak aktivitelerini yapıp, Fırtına Deresi yanında bulunan Butik DERE OTEL varış. Akşam yemeği ve Konaklama.

  3. Gün

  Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelden ayrılıp, Borçka Karagöl’e doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuz sonrasında 1500 m yükseklikte Artvin’in doğa harikası Kara göl gezimizden sonra Batum Turu için Sarp Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Sarp sınır kapısındaki geçiş işlemlerimiz sonrasında tekrar aracımıza yerleşip Batum turumuza başlıyoruz. Öncelikle yol üzerinde Gani (Apsaros) Kalesi, St. Andrew Anıtını panoramik olarak görüyor ve Çoruh Nehri’nin üzerinden geçiyoruz. Sahil yolunu takip ederek mimari farklılıkları izleyerek Türk sokağının bulunduğu mevkii de inerek yürüyüşümüze başlıyoruz. Türk Sokağı, Piazza Meydanı, Ermeni Katolik Kilisesi, Orta Camii, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Tiyatro Meydanı, Neptün Heykeli’ni ve Mitolojik heykellerle süslü parkları ve ilginç mimariye sahip binaların şehri Batum’u gezdikten sonra Batum’da bulunan otelimize yerleşme. Dileyen misafirler otelin imkânlarından yararlanabilirken dileyen misafirler tekne turu deniz keyfi yapabilirler. Akşam yemeği Serbest zaman da ekstra alınacaktır.  Işıl Işıl Batum Akşamlarının  tadını çıkartıyoruz.Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelden ayrılıp, Borçka Karagöl’e doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuz sonrasında 1500 m yükseklikte Artvin’in doğa harikası Kara göl gezimizden sonra Batum Turu için Sarp Sınır Kapısı’na hareket ediyoruz. Sarp sınır kapısındaki geçiş işlemlerimiz sonrasında tekrar aracımıza yerleşip Batum turumuza başlıyoruz. Öncelikle yol üzerinde Gani (Apsaros) Kalesi, St. Andrew Anıtını panoramik olarak görüyor ve Çoruh Nehri’nin üzerinden geçiyoruz. Sahil yolunu takip ederek mimari farklılıkları izleyerek Türk sokağının bulunduğu mevkii de inerek yürüyüşümüze başlıyoruz. Türk Sokağı, Piazza Meydanı, Ermeni Katolik Kilisesi, Orta Camii, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Tiyatro Meydanı, Neptün Heykeli’ni ve Mitolojik heykellerle süslü parkları ve ilginç mimariye sahip binaların şehri Batum’u gezdikten sonra Batum’da bulunan otelimize yerleşme. Dileyen misafirler otelin imkânlarından yararlanabilirken dileyen misafirler tekne turu deniz keyfi yapabilirler. Akşam yemeği Serbest zaman da ekstra alınacaktır.  Işıl Işıl Batum Akşamlarının  tadını çıkartıyoruz.Konaklamamız Batumda Yer Alan 4* Otelimizde 5* INTOURIST KONAKLAMA BATUM'DA

  4. Gün

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Sarp sınır kapısına doğru hareket ediyoruz. Sınırda geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra aracımıza binip Artvin'in Arhavi ilçesine varıyoruz. Sonrasında Kamilet Vadisi'ne giriyoruz. Bölgede iki taş köprüyü bir arada görebileceğiniz tek yer olan Çifteköprü’yü ziyaret ettikten sonra aracımızla Mençuna Şelalesi yürüyüş parkurunun başına geliyoruz. Patikadan yapılan yürüyüşle yaklaşık 45 dakikada şelaleye varıyoruz. Yaklaşık 70 metreden dökülen şelale yüksek bir debiye sahip değil fakat görsel olarak bizleri tatmin edebiliyor. İsteyenler altındaki gölete girilebilir. Şelaleden ayrıldıktan sonra öğle yemeğine gidiyoruz. Çayelinedoğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde alacağımız extra öğle yemeği sonrasında Çayeli’ne varıyoruz. Burada son zamanların en uğrak noktalarından biri olan Çeçeva Köyüne doğru hareket ediyoruz. Rize’nin Muhteşem çay bahçelerine ev sahipliği yapan Çeçeva köyünde Çay kesebilir çay bahçeleri arasında fotoğraf çekilebilirsiniz. Buradaki fotoğraf molasından sonra Konaklama yapacağımız otele hareket. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde. GOLDEN INN UZUNGÖL OTELDE

  5. Gün

  Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrasında Uzungöl’e hareket ediyoruz. 1090m. Yükseklikteki Haldizen Deresi’nin oluşturduğu Uzungöl’e varış. Göl kenarında yürüyüş için vereceğimiz serbest zamanda Uzungöl’ün tadını çıkartıp öğle yemeği sonrası   Trabzon Havaalanına doğru yola çıkıyoruz Havaalanında Bilet ve bagaj işlemlerimizi yaptıktan sonra Pegasus Hava Yollarının 15.05 tarifeli seferi ile Adana’ya hareket. Yaklaşık 1 saat 15 dk lık uçuşumuz sonrasında İskenderun ve Antakya Transferimiz ve  turumuzun sonu. Siz değerli misafirlerimizi Antakya ve İskenderun yol üzerinde nereden aldıysak geri oraya tranferinizi yapıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • ANTAKYA VE İSKENDERUN HAVALİMANI ARASI ÇİFT YÖN TRANSFER
 • PEGASUS H.Y İLE GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ ADANA'DAN
 •  VIP MİNİBÜS İLE ÇEVRE GEZİLERİ
 •  FIRTINA VADİSİ DERE OTEL  2  GECE KONAKLAMA
 •  BATUMDA 5* INTOURIST OTELDE 1  GECE KONAKLAMA
 •  UZUNGÖL GOLDEN INN OTEL 1 GECE KONAKLAMA
 •  OTELLERDE 4 KAHVALTI
 •  OTELLERDE 3 AKŞAM YEMEĞİ
 •  MİLLİ PARK OTOBÜS GİRİŞ ÜCRETLERİ
 •  YÖRESEL EĞLENCE (TULUM - KEMENÇE - HORON)
 •  ZİLKALE MİNİBÜS TRANSFERİ
 •  SEYAHAT VE SAĞLIK SİGORTASI
 •  PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 •  OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • TÜM ÖZEL HARCAMALAR
 • TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ VE İÇECEKLER
 • MÜZE VE ÖRENYERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • BATUM'DAKİ KONAKLAMA GECESİ AKŞAM YEMEĞİ

Ek Bilgiler

DOĞU KARADENİZ YAYLALAR VE BATUM TURU

TUR ÖNCESİ BİLGİLENDİRME

Öncelikle bilinmesini isteriz ki, sizlere daha iyi ve sorunsuz bir hizmet sunabilmek adına aşağıdaki bilgilendirmeleri yapma gereksinimi duyulmuştur. Dikkatle okumanızı rica ederiz.

 

 • Tur güzergahı& programı & saatleri hazırlanırken; Yol Şartları, Saat Planlamaları, ara mesafeler, Coğrafi ve yol İmkanları, Yakıt sarfiyatı, Gün Sarfiyatı, Konaklama yerlerindeki kalite, Gezilen destinasyonda kalite, yemek yerlerindeki kalite, araç sürücüleri için imkanlar ve imkansızlıklar, grup ağırlayabilme özellikleri, daha önceki tecrübeler,  tüm yer hizmetleri standartları değerlendirilerek rehberlerimizin de görüşleri ve tavsiyeleri eşliğinde hazırlanmıştır.
 • Karadeniz turlarında ve otobüs yolculukları esnasında rahat kıyafet giyilmesi, spor ayakkabı bulundurulması, ıslanmalara karşı yedek ayakkabı, şemsiye, yağmurluk bulundurulması tavsiyedir. Kıyafet olarak 1-2 kalın kıyafet alınması yeterlidir.
 • Kayabaşı yayla konaklamasında, yaylaya çıkış otobüs yolu olmadığı için küçük minibüsler ile ulaşım sağlanmaktadır. Doyasıyla tüm valiz yaylaya götürülmemektedir. Geceyi geçirebilecek ufak bir çanta kıyafet alınması yeterlidir. Lütfen yanınızda ufak bir çanta bulundurunuz.
 • Sizlerde takdir edersiniz ki karadeniz yemek tatları ve akdeniz yemek tatları uyuşmamaktadır. Fakat bölgenin kendi kültürünü tanımak açısından, uygun olabildiğince gidilen yerlerde yöresel yemekler tercih edilmektedir.
 • Butik tarzda ki yayla otellerinde standart otellerin oda ölçülerini beklemeyiniz. Genel olarak 3. Kişi için veya çocuk için ek yatak kullanılmaktadır. Ek yatak açılır kapanır olabilir ve oda biraz daha sıkışık olabilir.
 • Öğle yemekleri için rehberimiz gidilen yöreye uygun olarak alternatifleri sizler için sunacaktır. Katılım opsiyoneldir.
 • Araç içerisindeki oturum planı kayıt sırasına göre ayarlanmaktadır. Tur boyunca koltuk değişikliği yapılmamaktadır.
 • Coğrafi veya Meteorolojik şartlar, yol durumları ve buna benzer zorlayıcı sebepler dolayısı ile rehberimiz programda değişiklik yapabilir. Her Yıl 10’larca grup götüren ve gezdiren rehberlerimiz bölgesinde uzman arkadaşlarımızdır.
 • Turlarımızın sonunda yazılı veya telefon ile anket düzenlenmektedir. Görüşlerinizi bu anketlerde bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Batum /  Gürcistan çıkışı uyarıları !!!

 • Gürcistan Batum’a girişte üzerinde TC Kimlik numarası olan, yıpranmamış, yeni tip kimliklerin olması gerekir eski kimlikler hiçbir şekilde kabul edilmemektedir. Veya En az 6 ay geçerlilik tarihi olan pasaportlarda kabul edilmektedir.
 • 18 Yaşından küçükler anne veya baba vekaletnamesi olmadan sadece annesi ya da sadece babası ile yurtdışına çıkabilmesi için mutlaka anne veya baba’nın noterden çocuğu yurtdışına çıkartacak kişiye dair vekalet (Muvaffakatname) gereklidir.
 • Tüm Yurtdışı gezilerinde olduğu gibi gidilen ülkenin pasaport polisi herhangi uygun gördüğü bir neden dolayısı ile sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir.
 • Ohal Dönemi ve sonrası sınır kapılarında sürekli değişebilen farklı uygulamalar ile karşılaşılabilmektedir. Batum turuna katılacak olan misafirlerimiz katıldığı tur tarihinden 1hafta öncesinde acentemiz ile tekrar irtibata geçerek Batum geçişi için gerekli herhangi bir değişiklik olup olmadığı teyit etmekle yükümlüdür.
 • Gürcistan’a ağrı kesiciler başta olmak üzere herhangi bir ilaç sokmak kesinlikle yasaktır ve ağır yasal yaptırımları bulunmaktadır.
 • Yurtdışından Türkiye’ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan’a gidip Türkiye’ye dönebilmesi için Türkiye’ye çoklu (Multiple) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan’ın pasaport ya da kimliklerin ait olduğu ülkelere olan vize protokolüne göre vizeli – vizesiz geçiş sağlanabilmektedir.
 • KKTC vatandaşlarının Türkiye’ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri doğrultusunda Gürcistan’a TC kimlikleri ile girebileceklerdir. Avrupa birliği pasaportuyla Türkiye’ye giriş yapan KKTC Vatandaşları da  Türkiye’ye dönebilmek için (Multiple) vize girişi almış olmaları gerekir.
 • Sarp sınır kapısı otobüsten inilerek yaya geçilen bir sınır kapısıdır. Temmuz – Ağustos aylarında ve Özel tatil günlerinde bölgede yoğun tur gruplarınında olmasıyla birlikte sınır kapısında uzun saatler (bazen 4- 5 saat) alan kuyruklar oluşabilmektedir. Bu tarz durumlarda kalabalık dolayısı ile daha fazla sorun yaşamamak adına rehberimiz grubun çoğunluğunun arzu etmesi halinde alternatif bir program düzenleyebilir.
 • Yukarıda ki yazılı maddelerden doğabilecek sorunlarda acentemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Yine her şeye rağmen bilgiler anlık değişebilmektedir. Misafirin kendisi kontrol etmekle yükümlüdür.

 

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Batum'da Vizeye gerek yoktur. Çipli Kimli veya Pasaport ile geçiş vardır.

Ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antakya Honda Kavşağından Saat: 08.30 da İskenderun Sahil Mapido Cafe Önünden İse saat 09.30 da Adana saat 12:00 de Adana Havalimanı iç hatlar terminalinde buluşma
Tur Hareket Tarihleri:
29 Temmuz • 12 Ağustos

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar

 • 23.06.2024
 • 17.500,00 TL