Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Fiyatları

  Tarihİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiÇocukTaksitler
  02.08.2024 - 04.08.202414.500,00 TL19.500,00 TL0 - 2 Yaş 500,00 TL
  3 - 6 Yaş 11.000,00 TL
  7 - 12 Yaş 13.000,00 TL
  Taksitler »

Kampanyalar

KIBRIS TATİLİ + KAPALI MARAŞ TURU

  GİRNE - GAZİMAĞUSA - KAPALI MARAŞ- BELLAPAİS MANASTIRI + KATLİAM KÖYLERİ + KIBRIS DİSCO TURU 

PEGASUS HY. İLE ULAŞIM 

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

 KIBRIS GEZİSİ + 48 YILDIR KAPALI OLAN KAPALI MARAŞ DAHİL

ANTAKYA VE İSKENDERUN TRANSFERLERİ DAHİL...


02-04 AĞUSTOS

5* GRAND PASHA HOTEL

14.500 TL

 

 

  1. Gün 02 Ağustos Cuma

  Antakya Honda Kavşağında sabah 03.00 de İskenderun Sahil Mapido Cafe önünden ise sabah 04.00 alarak Saat 06.00’da Adana Şakir Paşa hava alanında buluşuyoruz. Bilet işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 07:20 Pegasus Havayolları ile Ercan Hava Alanında gidiyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından saat farkı ile yerel saat 08:10 da Kıbrıs’a varış ve burada bizi bekleyen otobüsümüz ile buluşup çantalarımızı yerleştirdikten sonra ilk olarak Geçtiğimiz yerleren Kıbrıs Hakkında bilgi alıp Panoramik olarak yol güzergahında yer alan yerleşim yerleri hakkında ve tarihi hakkında bilgi alıyoruz. 2 saat sürecek olan yolculuk esnasında öğle 12.00 Civarında otelimize varış sağlayıp odalarımız musait ise odalarımıza yerleşyoruz. Dileyen Misafirlerimiz otelin açık ve kapalı havuzunda yüzebilir. Dileyen Misafirlerimiz ise Otelin anlaşmalı plajında Deniz Kum ve Güneşin tadını Çıkarabilir. Dileyenlerde Meşhur Grand Pasha Otelin gazinosunda eğlenbilir.... Akşam yemeğinden sonra siz değerli misafirlerimiz ile birlikte EXTRA Olarak organize edilecek olan Kıbrıs Geceleri Turuna katılım sağlıyoruz. Opsiyonel İsteğe bağlı ( Disco veya Yeni Nesil Meyhana Tarzı olacaktır.)

   

  2. Gün 03 Ağustos Cumartesi

  Öğleden sonra Hava serinleyince Dileyen misafirlerimiz ile Girne merkeze gidiyoruz. Kaleyi gezebilir, Market alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Belirlenen saatte otele dönüş. Otelin plajında denize girebilirsiniz.  Akşam Yemeğinden sonra dinlenme. Dileyen konuklarımız Merit Otel Casino imkânlarından faydalanabilir. Dileyen misafirlerimiz ise bugün Serbest takılabilirler...

   

   

  3. Gün 04 Ağustos Pazar

  Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 10.00 da otelimizden çıkışımızı yapıp gezimize başlıyoruz. Bellapais Köyünü gezip, GazMagosa’ya hareket ediyoruz. Magosa’ya giderken yolumuz üzerinde Murat Ağa ve Sandallar Köylerinin içinden geçip katliamı yoğun bir şekilde yaşayan bu köylerde Şehitlikleri de göreceğiz. Magosa şehir merkezinde Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz ve ardından Lala Mustafa Paşa Camiini ve Namık Kemal Zindanını gezip, 47 yıl sonra açılan Kapalı Maraş Bölgesini geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest zamanda denize girebilir. Gezilerimiz sonrası Havalimanına hareket ediyoruz. Ercan Havaalanına varış ve biletleme işlemlerimizin ardından, Free Shoplarda alışveriş için serbest zaman.  21:20  de  Pegasusu H.Y.  tarifeli uçağı ile Adana’ya dönüş. İskenderun ve Antakya Transferlerini yapıp bir başka Gri Tur turunda buluşmak dileği ile...

   

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • ANTAKYA - İSKENDERUN - HAVALİMANI ÇİFTYÖN TRANSFER
 • EKONOMİ SINIFI GİDİŞ - DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ,
 • OTELDE 2 GECE KONAKLAMA  GRAND PASHA HOTEL
 • KONAKLAMA YAPILAN OTELDE 2 ADET AÇIK BÜFE KAHVALTI,
 • KONAKLAMA YAPILAN OTELDE 2 AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEĞİ,
 • HAVAALANI - OTEL - HAVAALANI TRANSFERLERİ,
 • 1 TAM GÜN KIBRIS TURU (GİRNE – MAGOSA ),
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • SEYAHAT SİGORTASI,

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • ÖĞLE YEMEKLERİ VE YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER,
 • MÜZE GİRİŞLERİ VE EKSTRA HARCAMALAR,

Ek Bilgiler

TUR KURALLARI

 1. Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.
 2. Ön ödemesi alınmamış hiçbir tur tarafımızca kesin sayılmaz. Kesin rezervasyon ön ödeme ile olur.
 3. Triple (3 kişilik) Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. Bizim buna yapabileceğim bir şey yok maalesef tur alırken buna da karar verin.
 4. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.
 5. 4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Misafirin kayıt tarihi yine baz alınarak oturma planı yapılır.
 6. Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Gri Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir.
 7. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde Gri Tur sorumlu tutulamaz.
 8. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
 9. Uçaklı Turlarda Gri Tur Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
 10. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Gri Tur’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Gri Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum %30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır). 1. Dereceden misafirin sağlık nedeni ile tura katılamama durumunda ise Devlet hastanesinden epikriz raporu ile sigorta şirketi ile iletişim halinde bizzat kendisi olmalıdır.

 

KIBRIS ÖZEL NOTU !

1. Katılım sağlayan tüm misafirlerin kimlikleri yeni çipli kimlik ve bebek dahi olsa resimli olmak zorundadır.

2. Dileyen misafirler pasaport ile de giriş yapabilirler.

3. 18 Yaşını doldurmamış annesi veya babasından herhangi biri yanında değilse mutlaka yanında olmayandan noter tastikli muvafakatname almalıdır. Aksi taktirde giriş yapamaz. 

 

UÇAK GİDİŞ DÖNÜŞ SAATLERİ 

02/08/2024 PC1852 Adana - Lefkoşa 07:25 08:15 X XAGTECN
04/08/2024 PC1855 Lefkoşa - Adana 21:20 22:10 Z ZAGTECN

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Sabah 03.00 da Antakya Honda Kavşağı, 04.00 İskenderun Gri Tur önünden alarak Saat 06.00’da Adana Şakir Paşa hava alanında buluşuyoruz. Bilet işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 07:30 Pegasus Havayolları ile Ercan Hava Alanında gidiyoruz.
Tur Hareket Tarihleri:
02 Ağustos

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar

BÜYÜK BALKANLAR TURU

Son yılların en popüler turu, tur programımızda; gizli kalmış güzellikleri, sıcakkanlı insanları ve onların yaşamlarına dokunma şansı gezinizi unutulmaz kılacak. Balkanların kalbine doğru unutulmaz bir yolculuk için ilk adımı bizimle atmaya hazır Mısın?

Uçak & Lüks Otobüslerle 7 Gece / 8 Gün
 • 20.07.2024
 • 850,00 EUR

YUNAN ADALARI & EGE KIYILARI TURU

Nefes Kesen Yunan Adaları Turuna hazır olun..

Uçak, Otobüs, Gemi ile 4 Gece - 5 Gün
 • 09.08.2024
 • 750,00 EUR

MISIR TURU - SHARM EL SHEIKH

Son yılların en popüler rotasına hazır Mısınız?

Uçak 5* Sheraton Sharm Hotel
 • 31.08.2024
 • 1.050,00 USD

KIBRIS TURU

Dünya'nın en güzel noktalarından birisi, Şatafatlı yaşamı, birbirinden lüks Gazinoları, Bir o kadar da zengin kültürel değerleriyle Kıbrıs'ı hiç bu kadar özel görmemişsinizdir. Yavru vatana bizim gözümüzle bakmaya ne dersiniz?

Uçakla Gidiş - Dönüş 2 Gece / 3 Gün
 • 05.10.2024
 • 14.500,00 TL