GÜNÜBİRLİK YEDİKUYULAR TURU
  
4,5,11,12,18,19,25,26 Şubat, 4,5,11.12 Mart
  

Gri Tur’un 12 yıllık deneyimi ile çok özel bir tura hazır olun

YEDİKUYULAR KAYAK MERKEZİ & K. MARAŞ TURU

    Gezi + Kahvaltı : 375 ₺

     Sadece Gezi ( Kahvaltısız)  : 250 ₺

     

TARİHLERİMİZ: 

 OCAK  27,28,29

ŞUBAT 4,5,11,12,18,19,25,26

MART 4,5,11.12


ÇIKIŞ


06.30 da Hatay Vali Göbeğinden (Turizm İnformation Önünden).
07.30 da İskenderun Gri Turizm Önünden. 
08.00 Dörtyol Otogar Önünden alarak turumuza başlıyoruz. 
 
PROGRAM


Siz değerli misafirlerimizi belirlenen toplanma yerlerinden aldıktan sonra, son yılların kışın en popüler destinasyonlarından biri olan, Türkiye’nin tek kahramanlık madalyasına sahip kentimiz olan Kahramanmaraş’a doğru yol alıyoruz. Yolda ihtiyaç durumunda vereceğimiz mola ve ardından bizim için özel hazırlanan 4 yıldır aralıksız kullandığımız kahvaltı mekanımıza varış sağlıyoruz.

 • Sabah Kahvaltısı (Serpme)
 • Yedi kuyular Kayak Merkezine varış 
 • Yedi kuyular Kayak merkezi hakkında info verilmesi
 • Toplanma 
 • Kahramanmaraş çarşı merkezinde serbest zaman
 • Dondurma alışverişi
 • Dönüş yolculuğu

Gri Tur’un Yedi kuyular kayak merkezi turu ile donanımlı Rehberimiz veya personelimizden Kahramanmaraş’ın tarihi hakkında bilgi edinecek, Yedi kuyular kayak merkezinin hikayenisini dinleyecek, Maraş ve Dondurma hakkında kısa kısa bilgiler alıp bölgenin popüler kültürü hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Günün sonunda ödemiş olduğunuz paranın hakkını almış keyifli bir tur yapmış olmanın mutluluğu ile sizi almış olduğumuz yerlere geri bırakıyoruz. Bir başka Gri Tur organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz. Saat 19.00 ile 20.00 arasında İskenderun 21.00 civarında ise Antakya merkezde oluyoruz.
 

DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Lüks Turizm belgeli araçlarla ulaşım
 • Serpme sabah kahvaltısı
 • Gri tur Rehberi veya Donanımlı personeli
 • 1618 nolu yasaya göre zorunlu seyahat sigortası
 • Sıcak ve Soğuk İkramlar

 

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel Harcamalar

 

TUR KURALLARI

 1. Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.
 2. Ön ödemesi alınmamış hiçbir tur tarafımızca kesin sayılmaz. Kesin rezervasyon ön ödeme ile olur.
 3. Triple (3 kişilik) Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. Bizim buna yapabileceğim bir şey yok maalesef tur alırken buna da karar verin.
 4. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.
 5. 4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Misafirin kayıt tarihi yine baz alınarak oturma planı yapılır.
 6. Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Gri Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir.
 7. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde Gri Tur sorumlu tutulamaz.
 8. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
 9. Uçaklı Turlarda Gri Tur Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
 10. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Gri Tur’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Gri Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum %30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır). 1. Dereceden misafirin sağlık nedeni ile tura katılamama durumunda ise Devlet hastanesinden epikriz raporu ile sigorta şirketi ile iletişim halinde bizzat kendisi olmalıdır.

 

FİYATLANDIRMA

NAKİT

KK 5 TAKSİT

Yetişkin

375 ₺

+25 ₺

0-6 Yaş (Kahvaltısız)

325 ₺

+25 ₺

0-3 Yaş (Koltuksuz)

25 ₺

+25 ₺

                                                                         0-3 Yaş kahvaltı ve koltuk almaz ise 25 ₺ Zorunlu sigorta ücreti ödemek zorundadır. Yasa Gereği 4 yaş ve üzeri koltuk almak zorundadır.

 

 

TUR PROGRAMINI İNDİR