Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Fiyatları

  Tarihİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiÇocukTaksitler
  19.07.2024 - 21.07.20244.500,00 TL5.250,00 TL0 - 2 Yaş 250,00 TL
  3 - 6 Yaş 3.150,00 TL
  7 - 12 Yaş 3.850,00 TL
  Taksitler »

Kampanyalar

Miss kokulu bir tura hazır olun...

LAVANTA BAHÇELERİ SALDA TURU

  SALDA GÖLÜ- BURDUR- AGLASUN- SAGALASOS- KUYUCAK- LAVANTA BAHÇELERİ - ISPARTA- EGİRDİR GÖLÜ  

5* RAMADA HOTEL ISPARTA KONAKLAMALI

1 GECE 2 GÜN

4500 TL

   19-21 TEMMUZ  -  02-04 AĞUSTOS   

  1. Gün

  19.00 Antakya Honda Kavşağından

  20.30 da İskenderun Sahil Mapido Cafe önünden hareket

  22.00 da Adana Gar önünden hareket ile Adana Pozantı ve Konya Beyşehir üzerinden kahvaltı alacağımız ilk durağımız olan noktaya doğru hareket ediyoruz.

  2. Gün

  Yolda alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından, Türkiye’ nin en derin ve berrak göllerinden biri olan Salda Gölü’ ne doğru hareket ediyoruz kısa bir yolculuktan varacağımız Salda Gölünde uzayıp giden beyaz ve temiz kumsalı ile mavinin tüm tonlarını, doğal güzelliklerini cömertçe sunması nedeniyle Salda Gölü’ ne Türkiye’nin Maldivleri unvanı verilmiştir…  Şehir gürültüsünden uzak, sessiz ve sakin,  huzur verici bu ortamın, tertemiz havasını soluyarak, fotoğraf molası veriyoruz. Buradan, şirin mi şirin, tabiat ile iç içe, kendine has dokusu, lezzetleri, gölü ve birçok tarihi köşesi ile rağbet gören illerimizden birisi olan Burdur’ a geçiyoruz. Kent merkezinde yer alan, zengin buluntuları ile güzel bir müze olan Burdur Arkeoloji Müzesi’ ni geziyoruz. Sagalassos Heykellerini, Hacılar, Kremna, Bubon gibi yerlerden getirilen buluntuları görerek, Burdur’ da  panoramik şehir turumuzu tamamlıyoruz. Daha sonra, Ağlasun üzerinden, yemyeşil bir ovanın devamında Sagalasos Antik Kenti bizi karşılıyor. Son yıllarda yapılan yenileme çalışmaları ile her geçen gün yeni görüntülere kavuşan bu güzel ören yerini geziyoruz. MS 161–180 yılları arasında Roma İmparatoru Marcus Aurelius zamanında yapılmış olan Antoninler Çeşmesi' nin hala akan suyundan içerek hoş bir duygu yaşayacaksınız. Güzel ve keyifli bir günün ardından Konaklama için Burdur Merkezde yer alan 5* Ramada Isparta otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde...

  3. Gün

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Isparta' nın  " Lavanta Kenti olan Kuyucak " beldesine doğru hareket ediyoruz. Isparta' da yetiştirilen Lavantaların büyük kısmının üretimini sağlayan bu şirin yer; gelen konuklarına Lavanta hasadı döneminde gelenek, görenek, yemek ve beldenin diğer güzelliklerini tanıtarak, kültürlerarası kaynaşmaya katkı sağlamaktadır. Buraya ulaştığımızda, biraz dinleniyor ve  Deneyimli Lavanta tarlası işçilerinden gül hasadı hakkında bilgi aldıktan sonra, önlüklerimizi giyerek, Lavantalara dokunup, koklayarak,  çıplak elle lavanta hasadının keyfine varıyoruz. Bu güzel ve renkli manzarada bol bol fotoğraf çekme imkânına sahip olacağız. Lavanta bahçesi, gezmek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Bu esnada, Kuyucaklı hanımların el emeği göz nuru, yapmış oldukları hediyelik eşyalar ile, Lavanta gül yağı, gül reçeli, lavanta kremi ve gül veya lavanta şurubundan satın alabilirsiniz. Keyifli bir sabahın ardından Isparta’ ya hareket ediyoruz. Önce Isparta’ ya gülü getiren Gülcü İsmail Efendi Heykeli, Süleyman Demirel Heykeli ve Gül Heykeli’ ni görüyor ve bu güzel eserleri fotoğraflarımıza ekliyoruz. Isparta merkezde verilen serbest zamanda gül kokan şehrin, meşhur Gül Suyu, Gül Lokumu, Gül Sabunu alışverişlerimizi yaptıktan sonra, Göller Bölgesinin en büyük doğal zenginliklerine sahip Eğirdir Gölü’ ne geçiyoruz. Gölün etrafındaki yürüyüş parkurlarını kullanarak, kısa bir doğa yürüyüşü yapıyor Konya ve Pozantı yol güzergâhı üzerinden yolda verilecek uygun molalarla Adana’ya ve ardından ise İskenderun’a Antakya’ya varıyor ve bir başka gezide buluşmak dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Turizm belgeli araçlarla ulaşım
 • 1 gece 5* Ramada Isparta Otelde  konaklama
 • 1 ad. Akşam yemeği Otelde
 • 1 ad. Sabah Kahvaltısı Otelde
 • Çevre gezileri
 • Araç içi ikramlar
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Gri Tur güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve ören yeri girişleri
 • İlk gün varışta alınacak sabah kahvaltısı
 • Öğle yemekleri ve tüm içecekler
 • Programda açıkça belirtilmeyen tüm harcamalar

Ek Bilgiler

TUR KURALLARI

 1. Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.
 2. Ön ödemesi alınmamış hiçbir tur tarafımızca kesin sayılmaz. Kesin rezervasyon ön ödeme ile olur.
 3. Triple (3 kişilik) Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. Bizim buna yapabileceğim bir şey yok maalesef tur alırken buna da karar verin.
 4. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.
 5. 4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Misafirin kayıt tarihi yine baz alınarak oturma planı yapılır.
 6. Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Gri Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir.
 7. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde Gri Tur sorumlu tutulamaz.
 8. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
 9. Uçaklı Turlarda Gri Tur Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
 10. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Gri Tur’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Gri Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum %30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

 

 

İptal Şartları

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır). 1. Dereceden misafirin sağlık nedeni ile tura katılamama durumunda ise Devlet hastanesinden epikriz raporu ile sigorta şirketi ile iletişim halinde bizzat kendisi olmalıdır.

Vize Bilgileri

Ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
19.00 Hatay Vali Göbeğinden hareket 20.30 da İskenderun Sahil Mapido Cafe önünden 22.00 da Adana Gar önünden
Tur Hareket Tarihleri:
19 Temmuz

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar

HOBBİT EVLERİ - ORMANYA - MAŞUKİYE- YEDİGÖLLER - GÖLCUK TURU

‘’ yemyeşil bir doğa, bol oksijen ve tadına doyamayacağınız bir gezi’’

Lüks Araçlarla 1 Gece - 2 Gün
 • 21.06.2024
 • 4.250,00 TL

KAPADOKYA IHLARA TURU

Güzel atlar diyarına yolculuk...

Lüks araçlarla 1 Gece - 2 Gün
 • 21.06.2024
 • 3.750,00 TL
 • 23.06.2024
 • 17.500,00 TL

HARBİYE - TİTUS - VAKIFLI - HIDIRBEY KÖYÜ TURU

o çook özel yerlere günübirlik bir seyahat...

Lüks Araçlarla Günübirlik
 • 23.06.2024
 • 750,00 TL