Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Fiyatları

  Tarihİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiÇocukTaksitler
  05.10.2024 - 07.10.202411.990,00 TL16.000,00 TL0 - 2 Yaş 500,00 TL
  3 - 6 Yaş 9.990,00 TL
  7 - 12 Yaş 10.990,00 TL
  Taksitler »

Kampanyalar

KIBRIS TURU

  GİRNE - GAZİMAĞUSA - LEFKOŞA- KAPALI MARAŞ- BARBARLIK MÜZESİ 

KARAOĞLANOĞLU- ÇIKARMA PLAJI  - GİRNE KALESİ - MURAT AĞA ve SANDALLAR- BELLAPAİS. 

PEGASUS HY. İLE ULAŞIM 

4* DENİZKIZI  OTELDE 2 GECE KONAKLAMA

PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

 KIBRIS GEZİSİ + 48 YILDIR KAPALI OLAN KAPALI MARAŞ DAHİL

ANTAKYA VE İSKENDERUN TRANSFERLERİ DAHİL...

 

27-29 NİSAN / 4* DENİZ KIZI OTEL

11.990 ₺

18-20 MAYIS / 5* GRAND PASHA HOTEL

11.990

 

  1. Gün Cumartesi 2024

  Sabah 03.00 da Antakya Honda Kavşağı, 04.00 İskenderun Gri Tur önünden alarak Saat 06.00’da Adana Şakir Paşa hava alanında buluşuyoruz. Bilet işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 07:30 Pegasus Havayolları ile Ercan Hava Alanında gidiyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından saat farkı ile yerel saat 07:20 da Kıbrıs’a varış ve burada bizi bekleyen tur aracımız ile turumuza başlıyoruz. Lefkoşa’ya hareket ediyoruz. Barbarlık MüzesiGirne Kapısını, Saray Önü Meydanını, Venedik Sütununu, Osmanlı yapısı olan Kumarcılar Hanı’nı görüp,  Büyük Han’a gidiyoruz. Kıbrıs nakışları ve sanat atölyelerinin bir arada bulunduğu Kıbrıs’a özgü hediyelikleri bulabileceğiniz tarihi büyük hanın içinde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Arasta Çarşısını ve en son açılan Lokmacı Sınır Kapısını gördükten sonra GazMagosa’ya hareket ediyoruz. Magosa’ya giderken yolumuz üzerinde Murat Ağa ve Sandallar Köylerinin içinden geçip katliamı yoğun bir şekilde yaşayan bu köylerde Şehitlikleri de göreceğiz. Magosa şehir merkezinde Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz ve ardından Lala Mustafa Paşa Camiini ve Namık Kemal Zindanını gezip, 47 yıl sonra açılan Kapalı Maraş Bölgesini geziyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest zamanda denize girebilir. Girne’ye hareket ediyoruz. Girne Merkezde ki serbest zaman sonrası Konaklama otelimizde dileyenler Gazinonun tadını çıkarabilir.

   

  2. Gün Pazar 2024

  Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Girne merkeze gidiyoruz. Girne’de vereceğimiz serbest zamanda, Kaleyi gezebilir, Market alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Belirlenen saatte otele dönüş. Akşam Yemeğinden sonra dinlenme. Dileyen konuklarımız Merit Otel Casino imkânlarından faydalanabilir.

  3. Gün Pazartesi 2024

  Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.00 da otelimizden çıkışımızı yapıp gezimize başlıyoruz. Kıbrıs Harekâtının başlangıç yeri olan ve Kahraman Mehmetçiklerimizin Kıbrıs’a ilk adım attıkları Çıkarma Plajınahareket ediyoruz. 1974 Şehitliği ve Anıtı’nı görüldükten sonra Karaoğlanoğlu Şehitliğini ve Çıkarma Gemisini  ziyaret edip, Bellapais Köyünü gezip,  yine Ercan Havaalanına varış ve biletleme işlemlerimizin ardından, Free Shoplarda alışveriş için serbest zaman.  18.45 de  Pegasus Havayollarının tarifeli uçağı ile Adana’ya dönüş. İskenderun ve Antakya Transferlerini yapıp bir başka Gri Tur turunda buluşmak dileği ile...

   

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • ANTAKYA - İSKENDERUN - HAVALİMANI ÇİFTYÖN TRANSFER
 • EKONOMİ SINIFI GİDİŞ - DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ,
 • OTELDE 2 GECE KONAKLAMA / DENİZ KIZI VEYA GRAND PASHA HOTEL
 • KONAKLAMA YAPILAN OTELDE 2 ADET AÇIK BÜFE KAHVALTI,
 • KONAKLAMA YAPILAN OTELDE 2 AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEĞİ,
 • HAVAALANI - OTEL - HAVAALANI TRANSFERLERİ,
 • 3 TAM GÜN KIBRIS TURU (GİRNE – MAGOSA – LEFKOŞA),
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
 • SEYAHAT SİGORTASI,

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • ÖĞLE YEMEKLERİ VE YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER,
 • MÜZE GİRİŞLERİ VE EKSTRA HARCAMALAR,

Ek Bilgiler

TUR KURALLARI

 1. Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.
 2. Ön ödemesi alınmamış hiçbir tur tarafımızca kesin sayılmaz. Kesin rezervasyon ön ödeme ile olur.
 3. Triple (3 kişilik) Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. Bizim buna yapabileceğim bir şey yok maalesef tur alırken buna da karar verin.
 4. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.
 5. 4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Misafirin kayıt tarihi yine baz alınarak oturma planı yapılır.
 6. Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Gri Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir.
 7. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde Gri Tur sorumlu tutulamaz.
 8. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
 9. Uçaklı Turlarda Gri Tur Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
 10. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Gri Tur’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Gri Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum %30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır). 1. Dereceden misafirin sağlık nedeni ile tura katılamama durumunda ise Devlet hastanesinden epikriz raporu ile sigorta şirketi ile iletişim halinde bizzat kendisi olmalıdır.

 

KIBRIS ÖZEL NOTU !

1. Katılım sağlayan tüm misafirlerin kimlikleri yeni çipli kimlik ve bebek dahi olsa resimli olmak zorundadır.

2. Dileyen misafirler pasaport ile de giriş yapabilirler.

3. 18 Yaşını doldurmamış annesi veya babasından herhangi biri yanında değilse mutlaka yanında olmayandan noter tastikli muvafakatname almalıdır. Aksi taktirde giriş yapamaz. 

 

UÇAK GİDİŞ DÖNÜŞ SAATLERİ 

 

Mart

Adana - Ercan   02 Mart Cumartesi           PC 1852  07:30    07:20  

Ercan – Adana  04 Mart  Pazartesi            PC1851  18:45    20:30


Nisan

Adana - Ercan   27 Nisan Cumartesi           PC 1854  10:20    11:10  

Ercan – Adana  29 Nisan  Pazartesi            PC1855  21:20    22:10


Mayıs

Adana - Ercan   18 Mayıs Cumartesi           PC 1854  10:20    11:10  

Ercan – Adana  20 Mayıs  Pazartesi            PC1855  21:20    22:10

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Sabah 03.00 da Antakya Honda Kavşağı, 04.00 İskenderun Gri Tur önünden alarak Saat 06.00’da Adana Şakir Paşa hava alanında buluşuyoruz. Bilet işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 07:30 Pegasus Havayolları ile Ercan Hava Alanında gidiyoruz.
Tur Hareket Tarihleri:
05 Ekim

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar

BÜYÜK BALKANLAR TURU

Son yılların en popüler turu, tur programımızda; gizli kalmış güzellikleri, sıcakkanlı insanları ve onların yaşamlarına dokunma şansı gezinizi unutulmaz kılacak. Balkanların kalbine doğru unutulmaz bir yolculuk için ilk adımı bizimle atmaya hazır Mısın?

Uçak & Lüks Otobüslerle 7 Gece / 8 Gün
 • 20.07.2024
 • 850,00 EUR

YUNAN ADALARI & EGE KIYILARI TURU

Nefes Kesen Yunan Adaları Turuna hazır olun..

Uçak, Otobüs, Gemi ile 4 Gece - 5 Gün
 • 09.08.2024
 • 750,00 EUR
 • 13.10.2024
 • 1.350,00 EUR

PARİS BENELÜX ALMANYA TURU

Avrupa’yı tek bir tur ile keşfetmek için uygun fiyatlı Paris Benelux Turuna seni de bekliyoruz. Hollanda, Almanya, Lüksemburg, Fransa ve Belçika’nın en güzel şehirleri seni bekliyor.

Adana'dan direk uçakla gidiş dönüş 6 Gece / 7 Gün
 • 15.10.2024
 • 1.250,00 EUR