Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Fiyatları

  Tarihİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiÇocukTaksitler
  14.07.2024 - 19.07.202413.500,00 TL17.000,00 TL0 - 2 Yaş 500,00 TL
  3 - 6 Yaş 7.000,00 TL
  7 - 12 Yaş 10.000,00 TL
  Taksitler »
  11.08.2024 - 16.08.202413.500,00 TL17.000,00 TL0 - 2 Yaş 500,00 TL
  3 - 6 Yaş 7.000,00 TL
  7 - 12 Yaş 10.000,00 TL
  Taksitler »

Kampanyalar

"Lala, lala!, Çeşm-i Cihan bu mu ola"

BATI KARADENİZ TURU

  Sinop -Hamsilos Fiyordu - Kapalı Cezaevi-Sinop Kalesi - Erfelek Şelalesi – Kastamonu- Şerife Bacı Anıtı-Daday - Safranbolu    Yörük köyü – Hıdırlık Tepesi - Kaymakamlar Evi-Güneş Saati - Tarihi Arasta Çarşısı - Bolu - Amasra - Yedigöller - Gölcük Gölü 


GRİ TUR KALİTESİ

4 GECE / 6 GÜN

13.500 ₺


  BÖLGENİN EN İYİ OTELLERİNDE KONAKLAMA  

Kastamonu Daday İxir Resort Town (1 gece)

Safranbolu Bağlar Sarayı Otel (2 gece)

Bolu 4* Soylu Otel (1 gece)


15-21 Haziran 

14-21 Temmuz 

11-17 Ağustos

  1. Gün .

  Saat 15.30 da Antakya Honda Kavşağından, 17.00 da İse İskenderun Mapido Cafe önünden hareketle Saat 19.00’da Adana istasyon meydanında buluşmamızın ardından saat 19.15’de Niğde - Kayseri - Çorum - Boyabat yol güzergâhından Sinop’a hareket ediyoruz.

  2. Gün .

  Sabah saatlerinde Sinop’ta kahvaltımızı alıp gezimize başlıyoruz. Sinop’ta ilk olarak Türkiye’nin bilinen tek Fiyordu olan, denizin toprağı aşındırarak nehir yatağı gibi karanın içlerine kadar süzülen Hamsilos Fiyordunu göreceğiz. Hamsilos Koyunun eşsiz manzarasını gördükten sonra Kapalı Ceza Evi, Sinop Kalesi gezilerimizin ardından ekstra öğle yemeğimizi alacağız. Öğle yemeğimizin ve çarşıda yapacağımız alışveriş molamızın ardından irili ufaklı 28 şelaleden oluşan Erfelek Şelalelerini görmeye gideceğiz. Burada verilecek fotoğraf molası sonrasında    Kastamonu’ya hareket ediyoruz. Dağ ve orman manzaralı yolumuzun ardından Kastamonu’ya giriş yapıyoruz. Panoramik şehir turumuzun ardından kurtuluş savaşı yıllarında büyük bir özveride bulunarak üstün bir mücadele sergileyen Şerife Bacı Anıtını ziyaret ediyoruz ve sonrasında konaklama yapacağımız İKSİR RESORT TOWN HOTEL'e gidiyoruz. Akşam yemeği ve dinlenme otelimizde...

  3. Gün .

  Sabah kahvaltımızı alıp otelden ayrılıyoruz ve Safranbolu’ya hareket ediyoruz. İlk olarak yolumuz üzerinde bulunan Yörük Köyü’nü gezeceğiz. Tarihi Çamaşırhane ve Kasım Sipahioğlu Konağı gezilerimizin ardından Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Cumbalı Evleri ve Tarihi konakları ile bizi karşılayan Safranbolu’ya varıyoruz. Kısa bir şehir turumuzun ardından Hıdırlık Tepesi’nden şehri kuş bakışı seyrediyoruz ve geçmişe yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak Hıdırlık Tepesinden şehre kuş bakışı bakıyoruz ve kısa bir yürüyüş sonrasında Müze haline getirilen Kaymakamlar Evi’ni geziyoruz. Yine tarihi şehir içerisinde yapacağımız yürüyüş ile birlikte Güneş SaatiCinci Han, Tarihi Arasta Çarşısı görülecek yerler arasında. Arasta Çarşısında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Yöresel bez, ahşap eşyalardan ve Safranbolu’ya özel Safranlı Lokumlardan satın alabilirsiniz. Alışveriş ve gezilerimizin ardından konaklama yapacağımız bölgenin en iyi otellerinden olan BAĞLAR SARAYI HOTEL'e  hareket ediyoruz. Otelimize varış, odalara yerleşme, akşam yemeği, dinlenme…

  4. Gün .

  Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz ve Amasra’ya gidiyoruz. Fatih Sultan Mehmet'in gördüğü zaman ''Lala lala, çeşm-i cihan bumu ola?'' diye sorduğu Bakacak Tepesi'nde Amasra ve çevresini panoramik olarak izleyerek fotoğraf molası veriyoruz. Adını mitolojiye göre bir amazon kraliçesinden, tarihsel anlatıma göre bir Pers Prensesinden alan kente vardığımızda Boztepe olarak adlandırılan ada ile anakarayı birbirine bağlayan Kemere Köprüsü'ne geçiyoruz. Sonrasında tarihi boyunca Amasra'nın simgesi olmuş ahşap işlerinin günümüzde merkezi olan Çekiciler Çarşısı'na geliyoruz. Burada gezinti ve alışveriş için bir süre serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın sonrasında deniz kenarında bir Balık Restoran’ında alacağımız öğle yemeğinin ardından Tokatlı Kanyonuüzerinde bulunan yerden 80 metre yükseklikte bulunan Kristal Teras (cam seyir terası)  görüp fotoğrafladıktan sonra Safranbolu’daki otelimize dönüyoruz. BAĞLAR SARAYI HOTEL  Akşam yemeği ve dinlenme Otelimizde

  5. Gün .

  Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından otelden ayrılıp Yedigöller’e hareket ediyoruz. Yedigöller ’e daha varmadan bizi nasıl bir güzelliğin beklediğinin sinyallerini yolculuk sırasında alıyoruz. Yedigöller her mevsim bir başka güzellikle bizleri büyülüyor. Cennet burası olsa gerek dedirtiyor gelenlere. Milli park girişinde aracımızdan iniyor ve ilk olarak İnce Göl ile Sazlı Göl ’ü, ardından da Nazlı Göl ve Kuru Göl çevresini dolaşarak kısa fotoğraf molalarıyla kuş sesleri arasında keyifli bir gezinti yaparak ilerliyoruz. Bir sonraki durağımız şelalelerin de bulunduğu Dilek Çeşmesi (7 Çeşmeden su içince tüm dilekleriniz oluyormuş, bizden söylemesi). Daha sonra Büyük GölDerin Göl ’ün bulunduğu bölgede yemek molası veriyoruz. Yemek sonrası Büyük Göl ve Derin Göl çevresinde fotoğraf çekip gezinti yapıyor, Serin Göl ’ü de gezerek yürüyüşümüzü tamamlıyoruz ve sonrasında muhteşem manzaralar eşliğinde  konaklama yapacağımız Bolu merkezde yer alan 4*SOYLU HOTEL gidiyoruz. Odalara yerleşme, akşam yemeği ve dinlenme otelimizde.

  6. Gün .

  Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından  Gölcük Gölü’ne gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda göle karşı çayınızı, kahvenizi içebilir ya da göl çevresinde yürüyüş yapabilirsiniz. Sonrasında Dünya’nın cennet köşelerinden bir yer olan Abant’a hareket ediyoruz. Doğa yürüyüşleri, bisiklet ve fayton turları yaparak serbest zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından Hatay’a hareket ediyoruz. Akşam geç saatte Hatay’a varış ve turumuzun sonu. Bir başka organizasyonunda buluşmak dileğiyle…

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • TRAVEGO, TOURİSMO VE SAFİR LÜKS TURİZM OTOBÜS İLE ULAŞIM
 • KASTAMONU DADAY İKSİR RESORT TOWN OTELDE 1 GECE KONAKLAMA
 • SAFRANBOLU BAĞLAR SARAYI OTELDE 2 GECE KONAKLAMA
 • BOLU 4* SOYLU OTELDE 1 GECE KONAKLAMA
 • OTELLERDE 4 ADET SABAH KAHVALTISI,
 • OTELLERDE 4 ADET AKŞAM YEMEĞİ
 • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
 • OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR
 • KÜLTÜR GEZİLERİ VE ÇEVRE TURLARI
 • MİLLİ PARK OTOBÜS GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İLK GÜN VARIŞTA SABAH KAHVALTISI
 • ÖĞLE YEMEKLERİ ve TÜM YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER,
 • MÜZE GİRİŞLERİ
 • YEDİGÖLLER MİNİBÜS ÜCRETİ

Ek Bilgiler

TUR KURALLARI

 1. Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.
 2. Ön ödemesi alınmamış hiçbir tur tarafımızca kesin sayılmaz. Kesin rezervasyon ön ödeme ile olur.
 3. Triple (3 kişilik) Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. Bizim buna yapabileceğim bir şey yok maalesef tur alırken buna da karar verin.
 4. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.
 5. 4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Misafirin kayıt tarihi yine baz alınarak oturma planı yapılır.
 6. Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Gri Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir.
 7. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde Gri Tur sorumlu tutulamaz.
 8. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
 9. Uçaklı Turlarda Gri Tur Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
 10. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Gri Tur’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Gri Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum %30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

İptal Şartları

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır). 1. Dereceden misafirin sağlık nedeni ile tura katılamama durumunda ise Devlet hastanesinden epikriz raporu ile sigorta şirketi ile iletişim halinde bizzat kendisi olmalıdır.

Vize Bilgileri

Ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Saat 15.30 da Antakya Honda Kavşağından, 17.00 da İse İskenderun Mapido Cafe önünden hareketle Saat 19.00’da Adana istasyon meydanında buluşma
Tur Hareket Tarihleri:
14 Temmuz • 11 Ağustos

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar

 • 23.06.2024
 • 17.500,00 TL

UÇAKLI DOĞU KARADENİZ TURU

Dumanlı dağlarına, sizi sarıp sarmalayan tılsımlı yeşiline, kimi zaman kıpır kıpır, kimi zaman durgun denizine; Kısacası Doğu Karadeniz'i bir daha asla unutmayacak, aklınızı orada bırakacak bir tura gidiyoruz. En iyi otelleri, en iyi rehberi, en komik minibüscüyü, en güzel hizmeti bir araya getirdik hadi bakalım ! Plan bu topla bavulu

Uçak - Otobüs 4 GECE 5 GÜN
 • 29.07.2024
 • 19.500,00 TL