Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Tur Fiyatları

  Tarihİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiÇocukTaksitler
  30.11.2024 - 07.12.20242.250,00 $2.600,00 $3 - 12 Yaş 2.150,00 $Taksitler »

Kampanyalar

Cennet'ten bir köşe

BALİ TURU

  BALİ - UBUD - KİNTAMANİ BATUR YANARDAĞI - BEDİGÜL - GİT GİT ŞELALESİ - JİMBARAN BEACH - SEAFOOD - NUSA DUA - TANAH LOT - MAYMUN ORMANI   

Öğle Yemekli Ubud & Kintamani Batur Yanardağı Turu DAHİL

 Öğle Yemekli Nusa Dua Turu DAHİL

 Öğle Yemekli Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı DAHİL

Öğle Yemekli Bedigul & Git Git Şelalesi Turu DAHİL

 Öğle Yemekli Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı Turu DAHİL

Turlar sırasında alınacak 3 öğle ve + 5 akşam yemeği DAHİL

Otel, Hard Rock Cafe, Jimbaran Beach Seafood, Potato Head Restaurant, Papas Beach Cafe Akşam Yemeği Alınacak akşam yemekleri DAHİL

Gidiş dönüş içhat biletleri DAHİL

Alan-otel-alan ve şehir içi transferleri DAHİL

850 DOLAR DEĞERİNDE EXTRALAR DAHİL

SURPRİZ HARCAMA YOK

            2250 DOLAR       


  TÜRK HAVA YOLLARI İLE  

  SADECE GRİ TUR MİSAFİRLERİNE ÖZEL TUR  

KESİN ÇIKIŞLI SINIRLI SAYIDA YER

  30 KASIM - 07 ARALIK 2024  


 

  1. Gün ANTAKYA - İSKENDERUN - ADANA - İSTANBUL

  30 KASIM CUMARTESİ

  Siz değerli misafirlerimizi Antakya Honda Kavşağından 14.30 da İskenderun Gri Tur önünden ise 16.00 Adana Havalimanında ise saat 18.00 buluşuyoruz. Türk Hava Yollarının 19.50 uçağı ile İstanbul Yeni Havalimanına uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce 22.30 da buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli 01.12.2024 tarihli saat 01.55 seferi ile Bali uçuşumuz başlıyor. Gecemiz uçakta geçiyor.

  2. Gün VARIŞ - BALİ - OTEL

  01 ARALIK PAZAR

  Endonezya‘nın en çok ziyaret edilen, sahilleri ile meşhur adası Bali’ye varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz ve otelimize transfer oluyoruz. Aksam yemeğimizi otelimizde aliyoruz. Aksam yemeğimizi otelde aliyoruz. Konaklama otelimizde.

  3. Gün BALİ - UBUD - KİNTAMANİ BATUR YANARDAĞI

  02 ARALIK PAZARTESİ

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile Öğle yemekli Ubud & Kintamani Batur Yanardağı turumuz için hareket. Tam günlük gezimizde Bali’nin etkileyici kültürünü, elişi sanatını, fotoğraflık pirinç tarlalarını, geleneksel köylerini ve olağanüstü manzarasıyla Batur Yanardağı ve gölünü yakından tanıyacağız. İlk önce Batubulan’a gidip burada kültürel Barong Dans gösterisini izliyoruz. Daha sonra altin , gumus ve tahta oyma sanatıyla tanınan Celuk & Mas Köyü bizi bekliyor. Burada sanatçıları tahta bloklara girift desenler işlerken izleyeceğiz. Mas Köyü’nden sonra sırada 11. yüzyıldan kalma Fil Mağarası olarak bilinen Goa Gajah’a uğruyoruz. Öğle yemeğimizi almak üzere sıradaki durağımız Kintamani’nin serin dağları. Önce Batur Yanardağ’ını tepesinden aşağıdaki vadinin yanındaki Batur Gölü’ne doğru inen üzerindeki siyah lav şeritleriyle izliyor ve fotoğraf çekiyoruz. Ardından güzel manzaraya sahip restoranımızda öğle yemeğimizin tadını çıkarıyoruz. Yemekten sonra dönüş yolumuz üzerinde sihirli iyileştirici gücü olduğuna inanılan Kutsal Su Kaynağına uğruyoruz. Gezimiz Bali’nin artistik kalbi Ubud Köyü ile devam ediyor.Tegallalang pirinç tarlalari , Ubud sanat pazari , Tegenungan selalesi ve kahve tarlalari gorecegimiz yerler arasinda yer almaktadir. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Aksam yemeğimizi Hard Rock Cafe’de aliyoruz. Konaklama otelimizde.

  4. Gün BALİ - BEDİGÜL - GİT GİT ŞELALESİ - JİMBARAN BEACH - SEAFOOD

  03 ARALIK SALI

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile Öğle yemekli  Bedigul & Git Git  Selalesi  için hareket. Bali'nin yaylalarında yer alan Bedugul, Bali'nin bir parçasıdır ancak benzerlerinden her anlamda tamamen farklıdır. Bali'nin en soğuk yeri olarak bilinen Bedugul, adadaki diğer yerlerden tamamen farklı bir iklime sahiptir. Bedugul'u çevreleyen yemyeşil ormanlar icerisinde Bali'deki en şaşırtıcı şelalelerden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Ogle yemeğimizi lokal restaurantta aldiktan sonra Bratan Golu ve jeneriklere konu olmuş , Balinin simgesi gol üzerindeki Ulundanu Beratan tapinagi görülecek yerler arasinda yer almaktadır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Aksam yemeğimizi almak uzere “Jimbaran Beach Seafood Restaurant  için otelimizden hareket. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

  5. Gün BALİ - NUSA DUA

  04.ARALIK ÇARŞAMBA

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından Nusa Dua bölgesinde yer alan Mengiat Plajı’na hareket ediyoruz. Okyanus mercanlarından oluşan beyaz kumlu plajı ve berrak masmavi denizinde yüzebilir, şezlongta uzanırken ayak masajı yaptırabilir, taze Hindistan cevizi içeceğinizi yudumlarken deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Ogle yemeğimizi lokal restaurantta aliyoruz.Turumuzun ardından otelimize transfer 

  6. Gün BALİ - TANAH LOT - MAYMUN ORMANI

  05 ARALIK  PERŞEMBE

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile Öğle Yemekli Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı turumuz için hareket. Kapal Kasabası’ndaki Kraliyet Tapınağı, içinde 3 tapınak bulunan ve tapınakların koruyucusu olduğuna inanılan yaklaşık 300 maymunun yaşadığı maymunlar ormanı ve okyanus üzerindeki bir kayaya inşa edilmiş Tanah Lot Tapınakları’nın görülmesinin ardından, dünyaca ünlü Maymun ormanına geçiyoruz. Ogle yemeği lokal restaurantta Endonezya mutfagi olarak alinacaktir.Turumuzun sonunda Bali’nin muhteşem gün batımını izleme imkanı bulacaksınız. Güneşlenme için serbest zaman. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Aksam yemeğimizi Papas Beach Cafe’de aliyoruz. Konaklama otelimizde.

  7. Gün BALİ - DÖNÜŞ

  06 ARALIK CUMA

  Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Ardından havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları tarifeli seferi 06.12.2024 Saat : 21.20 uçağı ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Geceleme uçakta

  8. Gün İSTANBUL -ADANA - İSKENDERUN - ANTAKYA

  07 ARALIK CUMARTESİ

  İstanbul Havalimanı’na sabah saat 05.00 gibi varış sağlıyoruz. Gerekli gümrük işlemlerinden sonra Sabah saat 09.40 Türk Hava Yolları tarifeli seferi İstanbul - Adana Uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Adana Havalimanına vardığımızda bizi orda özel beklyen araçımız ile İskenderun ve Antakya Transferi ile birlikte turumuzun sonu. Katılım sağlayan tüm misafirlerimize teşekkür eder bir başka Gri Tur organizasyonunda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz. Hoşçakalın...

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Antakya - İskenderun - Adana Havalimanı gidiş dönüş transferi
 • Adana - İstanbul Yeni Havalimani Türk Hava Yolları ile gidiş dönüş ekonomi sınıfı içhat uçak bileti
 • Turk Havayollari tarifeli seferi ile İstanbul (IST)- Bali (DPS) gidiş, Bali (DPS)- İstanbul (IST) dönüş ekonomi sınıfı dışhat uçak bileti
 • 4* Fontana Seminyak 101 Hotel 5 gece Konaklama 
 • Turlar sırasında alınacak 3 öğle ve 5 akşam yemeği (Yemekler lokal restoranlarda ve programda belirtilen restaurantlarda alinacaktir)
 • Alan-otel-alan ve şehir içi transferleri,
 • Öğle Yemekli Ubud & Kintamani Batur Yanardağı Turu
 • Öğle Yemekli Nusa Dua Turu
 • Öğle Yemekli Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı
 • Otel, Hard Rock Cafe, Jimbaran Beach Seafood, Potato Head Restaurant, Papas Beach Cafe Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekli Bedigul & Git Git Şelalesi Turu
 • Öğle Yemekli Tanah Lot Tapınakları & Maymun Ormanı Turu
 • Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri
 • Turist şehir vergileri 
 • TURSAB mesleki sorumluluk sigortası
 • Gri Tur ofis personeli refakati

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel Harcamalar
 • Yurtdışı Çıkış Harcı 150 ₺
 • Seyahat Sağlık sigortası 
 • Bali Kapı Vizesi 30 Dolar

Ek Bilgiler

 1. GRİ TUR ÖZEL BİLGİLENDİRMESİ
 2.  
 3. Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir.
 4. Ön ödemesi alınmamış hiçbir tur tarafımızca kesin sayılmaz. Kesin rezervasyon ön ödeme ile olur.
 5. Triple (3 kişilik) Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. Bizim buna yapabileceğim bir şey yok maalesef tur alırken buna da karar verin.
 6. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır.
 7. 4- Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. Son yolcu sayısına göre araç değişikliği yapılabilir. Misafirin kayıt tarihi yine baz alınarak oturma planı yapılır.
 8. Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Gri Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir.
 9. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde Gri Tur sorumlu tutulamaz.
 10. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
 11. Uçaklı Turlarda Gri Tur Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
 12. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Gri Tur’’da Saklıdır. Turun İptali Durumunda Gri Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum %30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

 

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigortası poliçesi” ile güven altına alıyoruz. Kapsamı: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesidir.
Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır). 1. Dereceden misafirin sağlık nedeni ile tura katılamama durumunda ise Devlet hastanesinden epikriz raporu ile sigorta şirketi ile iletişim halinde bizzat kendisi olmalıdır.

 

BALİ ÖZEL NOTU !

 1.  Katılım sağlayan tüm misafirlerin girişten sonra en 6 ay geçerliliği olan pasaportları olmak zorundadır. 
 2. Bali'de kapıda vize uygulaması vardır. Fiyatı ise 30 dolardır.
 3. 18 Yaşını doldurmamış annesi veya babasından herhangi biri yanında değilse mutlaka yanında olmayandan noter tastikli muvafakatname almalıdır. Aksi taktirde giriş yapamaz. 

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Kapıda vize uygulaması vardır. Fiyatı ise 30 dolardır.

Ekstralar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antakya Honda Kavşağından 14.30 da İskenderun Gri Tur önünden ise 16.00 Adana Havalimanında ise saat 18.00 buluşuyoruz.
Tur Hareket Tarihleri:
30 Kasım

Yorumlar

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Benzer Turlar

BÜYÜK BALKANLAR TURU

Son yılların en popüler turu, tur programımızda; gizli kalmış güzellikleri, sıcakkanlı insanları ve onların yaşamlarına dokunma şansı gezinizi unutulmaz kılacak. Balkanların kalbine doğru unutulmaz bir yolculuk için ilk adımı bizimle atmaya hazır Mısın?

Uçak & Lüks Otobüslerle 7 Gece / 8 Gün
 • 20.07.2024
 • 850,00 EUR

KIBRIS TURU

Dünya'nın en güzel noktalarından birisi, Şatafatlı yaşamı, birbirinden lüks Gazinoları, Bir o kadar da zengin kültürel değerleriyle Kıbrıs'ı hiç bu kadar özel görmemişsinizdir. Yavru vatana bizim gözümüzle bakmaya ne dersiniz?

Uçakla Gidiş - Dönüş 2 Gece / 3 Gün
 • 02.08.2024
 • 14.500,00 TL

YUNAN ADALARI & EGE KIYILARI TURU

Nefes Kesen Yunan Adaları Turuna hazır olun..

Uçak, Otobüs, Gemi ile 4 Gece - 5 Gün
 • 09.08.2024
 • 750,00 EUR

MISIR TURU - SHARM EL SHEIKH

Son yılların en popüler rotasına hazır Mısınız?

Uçak 5* Sheraton Sharm Hotel
 • 31.08.2024
 • 850,00 USD